Інформація щодо обмеження масових заходів!

Спящая красавица (балет)

15 січня 2020, 18:30, середа
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

П. Чайковський. Спляча красуня.

Балет на 2 Дії з прологом йапофеозом

Лібрето М. Петіпа таІ. Всеволожського за Казками Ш. Пьерро.

Хореографія М. Петіпа

«Спляча красуня» - балет композитора Петра Чайковського та хореографа Маріуса Петіпа за мотивами однойменної казки Шарля Перро. Це видатний явіще в історії Світової хореографії »,« енциклопедія класичного танцю », даже всегда Критичний до себе композитор писав, что цею балет -« чи не накраще з усіх моїх творінь ».

... Король и Королева святкують народження довгоочікуваної дочки Аврори. Щасливі батьки запросили много гостей, но забули про злу фею Карабос, яка, аби помстітіся, зроби страшне Пророцтво: коли Аврорі віповніться шістнадцять, вона поранити палець веретеном и загине. На щастя, добрій феї Бузький вдається Изменить жахливий прокляття, й тепер від уколу принцеса НЕ помре, а только засну. Натомість розбудіті ее зможу лишь поцілунок істінного кохання ...

П. Чайковський превратилась дитячу казку на справжнього поему про боротьбу добра й зла, но, у тій же година, его музика сповнена світлом, лірікою, святковістю. Для М. Петіпа ж «Спляча красуня» стала Казкова дійством, что дозволило продемонструваті все багатство та Різноманітність танцювальна форм, Розгорнутим Барвиста панораму картин и образів, что вражаються уяву.

Длительность: 2 рік. 40хв.  

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спящая красавица (балет) відбудеться 15 січня 2020, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+