"La Model Fashion Day & "Спрага Краси"

17 лютого 2018, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

La Model Fashion Day & "Спрага Краси" в Харькове

Устали от шаблонных конкурсов красоты? Наш проект объединяет красивых девушек и женщин из нескольких городов и позволяет им раскрыть всю гамму своей красоты и интеллекта. Зрителей ждет фуршет, дефиле участниц в дизайнерских нарядах, красивое шоу, розыгрыш призов, дискотека. Для вас, наш специальный гость Dj Alex Seve. Также вы сможете проголосовать за понравившуюся участницу и на ваших глазах, мы выберем победительницу. К вашим услугам фотографы и операторы, которые оставят это событие в вашей жизни не только в мыслях и памяти. На мероприятии будет выставка наших Харьковских художников, что позволит интегрировать две сферы искусства, а также познакомить нашего зрителя с культурно – художественной стороной жизни Харькова. Приглашаем вас стать частью светского события в сфере моды и культуры нашего города.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

"La Model Fashion Day & "Спрага Краси" відбудеться 17 лютого 2018, 19:00, субота в Resto club «Museum». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+