У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Здрастуйте, я ваша тьотя"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Англійська комедія з перевдяганнями
 
Джек і Чарлі, студенти з Оксфорда, намагаються будь-яким способом освідчитися своїм коханим Кітті та Енні, які наступного дня у супроводі шкідливого дядька Спетлайга повинні їхати на літо до Шотландії. У той же час Чарлі отримує телеграму від своєї тітоньки, донни Люції д'Альвадорець, мільйонерки з Бразилії, про приїзд. Все йде за планом: сніданок, багата тітонька, визнання.
 
Але раптом чергова телеграма руйнує всі плани – донна Люція відкладає свій приїзд на невизначений термін. Освідчення без тітоньки стає неможливим. Ситуацію Джека і Чарлі рятує їхній приятель, лорд Френкерт Баберлей, тобто Бабс, випадково демонструючи себе в жіночій сукні для ролі «старенької» з вистави одного домашнього театру. Обставини змушують дотепного Бабса зіграти роль милої тітоньки Люції д'Альвадорець із Бразилії, допомогти юнакам одружитися, ще й спокусити обох чоловіків – нестерпного дядька Спетлайга та Френсіса Чеснея, полковника. Вибухова суміш тонкого англійського гумору, ефект перевдягання та дивовижного перетворення змушують головних героїв вистави щохвилини щось вигадувати та викручуватися у непередбачених ситуаціях. І все було б добре, якби не раптовий приїзд справжньої тітоньки Чарлі...
 
Діючі особи та актори:
 
Донна Люція д'Альвадорець - Юлія Гапчук
Спетлайг - Анатолій Гнатюк
Френсіс Чесней - Олексій Вертинський
Брассет - Микита Слободенюк
Кітті Веден - Анастасія Іванюк
Енні - Олена Олійникова
Елла Делей - Крістіна Віжу
Джек Чесней - Ігор Качур
Чарлей Вайкем – Владислав Дмитрук
Лорд Френкерт Баберлей - Петро Зузяк

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Здрастуйте, я ваша тьотя" відбудеться 29 березня 2022, 19:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.