Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Дитячий Народний театр "Сорванцы". "Три плюс Кіт"

11 лютого 2021, 19:00, четвер
У продажу залишилось 62 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 130 грн
Бронь На касу
72
години
14+

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 20 ГРУДНЯ 2020 14:30 НА 11 ЛЮТОГО 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення квитків здійснюється до 31.01
Це весела сімейна комедія, в якій, як ураган проноситься життя  головного героя Сергія і його 2х коханих. Цю веселу історію спостерігає і коментує незвичайний, розумний, кіт, що розмовляє.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Дитячий Народний театр "Сорванцы". "Три плюс Кіт" відбудеться 11 лютого 2021, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.