Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Спектакль "Тетка Чарли". Харків

Спектакль "Тетка Чарли". Харків
9 грудня, 18:30, четвер
Харків Театр ім. А.С. Пушкіна (велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 175
17 грудня, 18:30, п’ятниця
Харків Театр ім. А.С. Пушкіна (велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 203
23 грудня, 18:30, четвер
Харків Театр ім. А.С. Пушкіна (велика зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 199

Про подію

Вистава поставлена за п’єсою англійського драматурга Брендона Томаса «Тітка Чарлі», що послужила основою для улюбленої багатьма кінокомедії «Здрастуйте, я Ваша тітка!».
 
У центрі сюжету — студенти Оксфорду Джек і Чарлі, які вирішили підмінити реальну тітку Чарлі своїм другом Баберлеєм, щоб влаштувати таємне побачення з коханими Кітті й Еммі. Коли Баберлей постає в жіночому образі, до нього починають залицятися різні кавалери, сподіваючись підкорити серце багатої тітоньки, що створює феєрверк комічних ситуацій і непередбачуваних сюжетних поворотів. А з появою справжньої тітоньки Чарлі, ситуація просто стає некерованою.
 
Блискуча фарсова п’єса англійського драматурга Брендона Томаса вперше побачила світ в Лондоні 29 лютого 1892 року і відразу побила всі рекорди. Постановка виявилася настільки успішною, що через 10 місяців після прем’єри спектакль перенесли з Королівського театру в більший за розмірами театр «Роялті», а ще через місяць — у театр «Глобус». Не дивно, що згодом «Тітка Чарлі» стала практично абсолютним рекордсменом і за екранізаціями: сьогодні відомі як мінімум тридцять кіноверсій на різних мовах світу.
Питання? Відповідь!
+
messenger Унікальне новорічне
циркове шоу