Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр БЛЕСС. "Рудий, чесний ... і закоханий"

10 квітня 2021, 14:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Людвіг - наймолодший з лисячого сімейства. Рід Ларсонів добре відомий серед лісових мешканців своїми винятковими здібностями до обману, хитрощів і шахрайства. Але на уроках в місцевій школі Людвігу зовсім не подобається навчатися цим «премудростям», адже у нього чесне і благородне серце. Родичі, як не намагаються, не можуть зрозуміти Людвіга і, врешті-решт, лисеня приймає нелегке рішення та залишає рідний дім.

Тутта Карлсон - чарівне курча, а охороняє її сім'ю і будинок лютий пес Максимільян, якого бояться всі лісові мешканці. Чи зможе Тутта при зустрічі з Людвігом швидко знайти спільну мову? Чи стануть вони нерозлучними друзями? Адже дружба між лисами та курами - це щось безглузде і неможливе.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр БЛЕСС. "Рудий, чесний ... і закоханий" відбудеться 10 квітня 2021, 14:30, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+