У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Політ над зозулиним гніздом". Прем'єра!

Продаж тимчасово призупинено

Про подію

У психіатричному відділенні Сестри Ретчет все завжди добре: пацієнти слухняні та задоволені, персонал відповідальний та дбайливий, а терапія завжди дає очікуваний та позитивний результат. Але, одного чудового осіннього ранку, життя всіх учасників цієї ідилії зміниться назавжди.
 
Світ у якому всі беззаперечно виконують свої ролі перестане працювати, як налагоджений механізм, тому що до нього потрапить справжній гравець, який не звик приймати правила чужої гри — Р. П. Макмерфі.
 
Яка ціна свободи духу, волі, совісті? На що здатна людина, щоб знайти корінь свого страху та стати вільною? Та чи готова вона до цього насправді?
 
Саме з такими питаннями зустрінуться герої цієї історії, та чи знайдуть вони відповіді на них?
 
Вистава за мотивами однойменного роману Кена Кізі це падіння вниз по кролячій норі. Всередині якої є світ контрасту, фантазії, галюцинації.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Політ над зозулиним гніздом". Прем'єра! відбудеться 16 червня 2023, 17:00, п’ятниця в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"