У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр "Кімната Т". Спектакль "Монахиня"

24 квітня 2018, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Поетично-драматична  вистава "Игра в прятки" ( за віршами В.Полозкової та А.Кудряшової)

Куда спрятаться от одиночества? Где найти покой и смирение? Где спрятаться от мирской суеты и достичь душевной гармонии? Как найти то место, где чистота человеческого сердца важнее чем любой из внешних факторов? Где найти Бога? Монастырь. Если ты ищешь Бога - иди в монастырь. Только вот что будет с тобой, когда ты не найдешь Его в этих святых стенах? И когда ты осознаешь, что носил Бога всю жизнь в своем сердце, будет уже поздно, потому что отныне и навеки у тебя не будет ничего и никого, кроме ненавистного тебе звание «монахиня».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Кімната Т". Спектакль "Монахиня" відбудеться 24 квітня 2018, 19:00, вівторок в ОЦ "Естет". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.