Спектакль «Медведь и предложение»

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Спектакль «Медведь и предложение» в Харькове

В основу спектакля легли две небольших пьесы-анекдоты Антона Павловича Чехова «Медведь» и «Предложение». Сколько раз были сыграны эти произведения на больших и малых сценах – не сосчитать, но число новых постановок неумолимо растет. Смешение авторского юмора, музыки, танцев, чудесных перевоплощений, любовной лихорадки – вот что ждет в новом прочтении классических текстов. 

Спектакль прежде всего, о любви. Комичной, неуклюжей, несуразной – но от того не менее светлой и искренней. О любви, которая, то утопает в отчаянном споре двух соседей, то неожиданно рождается из спора кредитора и должника. Спектакль театра «Актер» о каждом, кто хотя бы раз в жизни влюблялся. Режиссер постановки Вячеслав Жыла настаивает на том, что браки, как ни банально – заключаются на небесах. И даже в комедийной форме текстов Чехова он заставляет нас поверить, что это великое и прекрасное чувство любовь, пусть даже робкая и нелепая, всегда смелее и мудрее нас самих. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Спектакль «Медведь и предложение» відбудеться 7 березня 2018, 19:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+