Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Лісова пісня"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:40
З антрактом
Бронь На касу
72
години
16+
Українською мовою

Про подію

Для відвідування вистави квиток потрібно купувати для дітей будь-якого віку

«Лісова пісня»
 
Автор – Леся Українка
 
Режисер – Олександр Біляцький
 
Художник – Тетяна Пасічник
 
У рік 150-річного ювілею Лесі Українки театр пропонує неперевершену виставу «Лісова пісня» (реж.О. Біляцький, худ. Т. Пасічник), у якій задіяні кращі сили театру. Вистава з незмінним успіхом вже багато років йде на сцені Харківського театру для дітей та юнацтва та постійно збирає аншлаги.  Захоплюючий та вражаючий філософсько-поетичний світ, розкривається на сцені через взаємозв’язок людини й природи. На перший план виведена не тільки драматична лінія кохання, а й трагічна тема взаємодії людини з природою. Розмірковуючи над духовними проблемами людства, режисер формулює головну ідею вистави: тільки взаємозв’язок з природою стає невичерпаним джерелом духовності, натхнення і любові. І саме завдяки взаємозв’язку людини й природи зберігаються основні цінності, що з малку закладаються у людину.  У постановці відтворені традиції українського побуту, що переплітаються з поетичними фольклорними образами  таємничо-загадкового лісу, в якому відбувається багато утаємничених подій. Приходьте, і ви порините у чарівний світ природи та поетичного слова Лесі Українки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Лісова пісня" відбудеться 24 лютого 2021, 15:00, середа в Харківський театр для дітей та юнацтва (ХТДЮ). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+