Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Space Motion

30 березня 2019, 23:00, субота
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

30 березня, субота, Opium Bar приймає в гостях "Space Motion" - сербського музичного продюсера, який працює на музичній сцені понад 16 років і встиг підкорити танцполи всього світу. Гучний своїм треком, випущеним в кінці 2018 року «SPACE MOTION - ESTO ES TULUM (Original mix)», який став хітом всіх танцполів, він підкорив серця всіх слухачів!
Його музика являє собою суміш особливої і унікальної енергії, яку він демонструє в таких жанрах, як техно, прогресив, тек і хай-хаус.
 
Як музичний продюсер він працює з Bonzai records з 2007 року. Space motion був продюсером багатьох відомих виконавців та музикантів. Його треки і мікси регулярно звучать на популярних музичних станціях Frisky Radio, Eilo, Sense.fm, Insomnia.fm, City beat, Slinky.fm, Dance Radio і ін.
 
У грудні 2015 року він взяв участь в унікальному концерті, який пройшов в Сербській національному театрі в Нові-Саді, де він грав разом з кращим балканським кларнетистом. Це було більше, ніж привілей дати особисту печатку популярним композиціям 70-х і 80-х років 20-го століття, відфільтрованим через електронний звук!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Space Motion відбудеться 30 березня 2019, 23:00, субота в Opium Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+