СОНЯ СОТНИК

6 грудня, 20:00, четвер
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години

Опис

«Боже, бережи королеву!» - і це саме лаконічне і ємне побажання для всієї жіночої аудиторії.
 
Вже 6 грудня о пробки зі сцени буде звучати не тільки ця знаменита фраза, але і багато інших. Зустрічай жінку №1 українського радіо, чудову провідну, співачку і конферансьє - Соню Сотник & Гурт-Йо-Гурт.
 
Нам дуже приємно, що Соня вже виступала в пробках (двічі). Пам'ятаєш, які це були зачаровують концерти? Але в цей раз буде ще більше музику, емоцій і драйву. Так що не прогав і в цей раз можливість побувати на концерті неповторної Соні Сотник & Гурт-Йо-Гурт.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

СОНЯ СОТНИК відбудеться 6 грудня, 20:00, четвер в ПРОБКА Beer Hall · Club. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+