Сон Достоевского о говорящем коте . Харків

Сон Достоевского о говорящем коте . Харків

Про подію

Театральний серіал «Нескінченність Клима» неіснуючі глави романа Ф. Достоєвського «Ідіот»

День сьомий Сон Достоєвського про кота, який розмовляє.

Напевно, багато хто з вас виявляли бажання, після прочитання класики, придумати подальшу долю героїв, спробувати щось в ній змінити, помістити їх в інші, вигадані або близькі до вашої реальності ситуації, запропонувати власний масштаб осмислення подій.

Якщо так, то пропонуємо, вам, наш простір для роздумів про ваше життя, можливість за кілька годин вистави розібратися з питаннями або навпаки, поставити собі ці питання і спробувати разом з героями знайти на них відповідь. Увійти в потік часу разом з актором і опинитися всередині ожила картини - ожилого кадру.

Наш проект створений за п'єсах, філософських фантазіях режисера, педагога, філософа, автора понад п'ятдесят текстів «про театр і для театру», лауреата премії ЮНЕСКО і «Золота маска» - KLIMа, який зважився вступити в непростий діалог з Достоєвським. За словами KLIMа, його твір - це «щось, що немає нічого спільного з романом« Ідіот », але те, про що, можливо, міг би розповісти один з його героїв або випадкових спостерігачів цієї історії».

Це близькі, кожному з нас, хоча, можливо міцно забиті, нашою підсвідомістю, теми: любов і смерть, гордині і непрощення, божевільного бажання повернути час назад і можливо згадати призабутий план втечі від себе. Це пошук внутрішнього чудовиська, що живе всередині нас, людська необхідність виправдатися перед собою, перед людьми, перед вічністю. Можливість опинитися на шляху пошуку Бога, пошуку себе, а цьому може допомогти іноді здається «ідіотські» бажання увійти в хвилі своєї пам'яті. Це можливість визнати свою абсолютну темряву, спочатку властиву нашій людській природі, яка породжує страх, більш глибинний, ніж лихо або невіра. Наш проект це можливість вдивитися в себе, усвідомити власну «темну половину» - і визнати, що вона є. Зізнатися самому собі, як найкращому другові, в своїй зраді, безсиллі і навіть - сором. Оголити свою душу, щоб спробувати знайти зв'язок з собою, своєю душею, Богом, іншою людиною. І все заради того, щоб знайти Любов, адже людина взагалі не може без Любові.

Ми пропонуємо вам прийняти і пережити свій досвід, досвід сучасної людини, що живе на руїнах і збирає себе з «порожнечі». Зафіксувати стан власної втрати - втрати імені, власної значущості, історії, батьківщини ... і тоді прийде Пустота. І тільки тоді - можлива Зустріч. Ми пропонуємо доторкнутися до потаємного, почути акустику власної душі.

Проект «Нескінченність Клима» неіснуючі глави роману Ф. Достоєвського «Ідіот» - це 7днів ... з 8 днів.

Режисер та актер - Олексій Райт

   

Питання? Відповідь!
+