Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

МДТеатр. "Сон Достоевского о говорящем коте " KLIM | Райт

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Театральний серіал «Нескінченність Клима» неіснуючі глави романа Ф. Достоєвського «Ідіот»

День сьомий Сон Достоєвського про кота, який розмовляє.

Напевно, багато хто з вас виявляли бажання, після прочитання класики, придумати подальшу долю героїв, спробувати щось в ній змінити, помістити їх в інші, вигадані або близькі до вашої реальності ситуації, запропонувати власний масштаб осмислення подій.

Якщо так, то пропонуємо, вам, наш простір для роздумів про ваше життя, можливість за кілька годин вистави розібратися з питаннями або навпаки, поставити собі ці питання і спробувати разом з героями знайти на них відповідь. Увійти в потік часу разом з актором і опинитися всередині ожила картини - ожилого кадру.

Наш проект створений за п'єсах, філософських фантазіях режисера, педагога, філософа, автора понад п'ятдесят текстів «про театр і для театру», лауреата премії ЮНЕСКО і «Золота маска» - KLIMа, який зважився вступити в непростий діалог з Достоєвським. За словами KLIMа, його твір - це «щось, що немає нічого спільного з романом« Ідіот », але те, про що, можливо, міг би розповісти один з його героїв або випадкових спостерігачів цієї історії».

Це близькі, кожному з нас, хоча, можливо міцно забиті, нашою підсвідомістю, теми: любов і смерть, гордині і непрощення, божевільного бажання повернути час назад і можливо згадати призабутий план втечі від себе. Це пошук внутрішнього чудовиська, що живе всередині нас, людська необхідність виправдатися перед собою, перед людьми, перед вічністю. Можливість опинитися на шляху пошуку Бога, пошуку себе, а цьому може допомогти іноді здається «ідіотські» бажання увійти в хвилі своєї пам'яті. Це можливість визнати свою абсолютну темряву, спочатку властиву нашій людській природі, яка породжує страх, більш глибинний, ніж лихо або невіра. Наш проект це можливість вдивитися в себе, усвідомити власну «темну половину» - і визнати, що вона є. Зізнатися самому собі, як найкращому другові, в своїй зраді, безсиллі і навіть - сором. Оголити свою душу, щоб спробувати знайти зв'язок з собою, своєю душею, Богом, іншою людиною. І все заради того, щоб знайти Любов, адже людина взагалі не може без Любові.

Ми пропонуємо вам прийняти і пережити свій досвід, досвід сучасної людини, що живе на руїнах і збирає себе з «порожнечі». Зафіксувати стан власної втрати - втрати імені, власної значущості, історії, батьківщини ... і тоді прийде Пустота. І тільки тоді - можлива Зустріч. Ми пропонуємо доторкнутися до потаємного, почути акустику власної душі.

Проект «Нескінченність Клима» неіснуючі глави роману Ф. Достоєвського «Ідіот» - це 7днів ... з 8 днів.

Режисер та актер - Олексій Райт

   

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МДТеатр. "Сон Достоевского о говорящем коте " KLIM | Райт відбудеться 1 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+