Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Сон Аліси"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Про любов, про ревнощі та духовне пізнання. Про щастя і як його знайти. Про особистості несформовані і сформовані. Про те, що таке реальність і чи існує вона взагалі. Хто із нас прокинувся, а хто весь час спить і не думає, що йому треба прокидатись. Про дружбу. Про мистецтво. Про секс. Про те чи потрібно нам зараз мистецтво. Про величне мистецтво бути письменником і його муках. Про те як персонажі, ніби оживають зі сторінок. И ось вже творець не може їх контролювати і вони починають жити іншим життям, зовсім незапланованим.
 
Про все це та іще багато про що!
 
Приходь

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Сон Аліси" відбудеться 27 квітня 2019, 18:00, субота в Платформа театральних Ініціатив. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+