СМЕТАНА band

21 квітня, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Опис

Огромное сольное шоу!!! Презентация ЕР "Антихиты" + Лучшие песни!!!

Последний концерт в Акуне!!!

СМЕТАНА band посетит Харьков и презентует свой новый EP "Антихиты" а также отыграет лучшие песни!

СМЕТАНА band - это группа из Днепропетровска, получившая известность благодаря жизненным и смелым клипам на youtube на злободневные темы. Острое словцо, высмеивание социума, интернет-персонажей сделали свое дело. Группа успешно гастролирует по всем уголкам страны, а также ближнему зарубежью, собирая полные залы неравнодушных и любящих веселую рок-музыку людей. Концерты Сметаны - это всегда живое общение с публикой, поющий зал и дикий драйв. Приходи 21 апреля в Akuna Matata и убедись сам!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

СМЕТАНА band відбудеться 21 квітня, 19:00, п’ятниця в Akuna Matata. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+