Інформація щодо обмеження масових заходів!

Сміх без антракту в двох діях

Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
01:45
До
5 років
Включно
Безкоштовно
Російською мовою

Про подію

Вперше в Харкові! На сцені Харківсько го академічно го театр а музичної комедії відбудеться «Б Ольша вечір одеського гумору».   Легендарний одесит, капітан КВН кінця 60-их, один із засновників ГУМОРИНИ,   письменник, шоумен, автор-виконавець   Валерій Хаит і артисти Харківського академічного театру музичної комедії   в програмі «Сміх без антракту в двох відділеннях».
 
Життя в Одесі неможлива без гумору. Їм просякнуті діалоги на вулицях, в транспорті, на Привозі, на кухнях одеських квартир ...   Так було раніше, так відбувається і тепер. Словом, Одеса жива, поки живий її гумор. Справедливо і навпаки: поки живий гумор, Одеса залишається Одесою.
Валерій Хаїт п розаік, поет, сатирик, драматург, редактор, телеведучий і журналіст. Лауреат премій «Майстер Гамбс» (Одеса) та - двічі - «Золотий Остап» (Санкт-Петербург). Віце-президент Всесвітнього клубу одеситів, засновник і член журі Одеської міжнародної літературної премії імені Ісаака Бабеля. В кінці 60-х - капітан першої ле гендарной одеської команди КВН. Один із засновників одеської Гуморини, Засновник Клубу одеських джентльменів, автор і ведучий телепередачі «Фонтан-клуб» (2001). Послід ня 20 років - головний редактор Одеського гумористичного жу рнала «Фонтан».
Валерій Хаїт представить спогади про КВН і Гуморині, розповіді, мініатюри, вірші, пісні, пародії. Всі вони н апісани, або почуті в Одесі.
Валерій Хаїт разом з Георгієм Голубенко та Леонідом Сущенко - автор лібрето музичної комедії   «Все починається з любові»   ( «Старі будинки»), що йде на сцені Харківського академічного театру музичної комедії.
У програмі «Сміх без антракту в двох відділеннях» виступу Валерія Хаїта і сцени з музичної комедії «Все починається з любові» у виконанні провідних солістів Харківського академічного театру музичної комедії.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сміх без антракту в двох діях відбудеться 20 грудня 2018, 18:30, четвер в Харківський театр музичної комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+