У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музична вистава "Слова і Музика"

28 листопада 2019, 20:30, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем'єрою цього вистави на камерній сцені ХНАТОБ / Схід OPERA почалася нова епоха розвитку камерного музичного театру в харківській національній опері «Схід ОПЕРА».
24 листопада в 20.30 запрошуємо на Камерну Сцену Схід ОПЕРА: вас чекає музичний камерний вистава "Слова і Музика" за п'єсою великого ірландця Семюела Беккета в першому українському перекладі, який віртуозно створила українська поетеса, письменниця і перекладачка харків'янка Наталя Маринчак. Музику американського класика сучасної музики Мортона Фелдман віртуозно виконає Схід ОПЕРА Ensemble під керівництвом Сергія Горкуша (Sergii Gorkusha).
Проект створений в колаборації між «Харківської Театральній Резиденцією», Схід ОПЕРА і «Сутність L. з Наталією Маринчак».
Цього вечора буде показана режисерська версія вистави, здійснена режисером ХНАТОБ / Схід OPERA Кариною Климентівський (Carina Klymentowska).
Театр починається!
 
Музична вистава «Слова і Музика»
за п'єсою Семюела Беккета (Ірландія-Франція)
в першому українському перекладі Наталії Маринчак;
музика - Мортон Фельдман (США)
режисер - Карина Климентівський
актори:
Хрип - Костянтин Улибін,
Слова - Олег Кононов.
 
Камерна сцена Схід ОПЕРА облаштована комфортними глядацькими місцями. Ви купуєте вхідний квиток, який дає право вибрати будь-який вільний місце в залі. Ми завжди вдячні за Вашу пунктуальність

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Музична вистава "Слова і Музика" відбудеться 28 листопада 2019, 20:30, четвер в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+