Слава Се. Авторський вечір "Півтора рояля"

19 жовтня 2019, 19:00, субота
Харків, Fabrika.space
Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Слава Се з авторською програмою "Півтора рояля"
 
Слава Се пише смішно про сумне і дуже смішно - про смішне. Побутові замальовки зливаються з авантюрними пригодами і, звичайно, з романтикою. Його очима життя виглядає хоча і драматичним, але дуже затишним і обнадійливо зрозумілим.
 
Знаменитий блогер, сантехнік і письменник, автор шести книг, в тому числі «Сантехник, его кот, жена и другие подробности», «Ева» і останній «Когда утонет черепаха», читатиме уривки як з опублікованих, так і з нових книг, а також історії, які не можна записати, а можна тільки заспівати і станцювати. Розмова буде про літературу, про те, як стати успішним письменником, як все втратити, розлучитися, одружитися і вийти на сцену ... Історії Слави про роль лозини в становленні творця, про те, що робити, якщо мама вважає вас генієм, а видавництво - ні . Як спокусити студентку за допомогою вантажівки ГАЗ-52. Як переплисти море, якщо у вас тільки тазик і мопед. Що думають родичі покійного, коли похоронний оркестр грає циганочку і ін.
 
 
Вас чекають прекрасні дві години з письменником! Загальний час вакханалії 2 години з антрактом, потім поцілунки і фотографування.
 
Трохи про Славу. Втім, немає ... трохи Слави:
«Добре Олександру, він лікар, брюнет та композитор довжиною 192 сантиметри. За одне це жінки мріють заритися носом в його светр. І дозволяють йому не вміти вкручувати лампочки. Звичайно. Якщо ти гарний, як гвардійський кінь, можеш і сміття не виносити. Просто сиди в кріслі, пий шаблі, регулюй доступ до светра »
«Маша любить кота, кіт хом'яка, хом'як не любить нікого. Тільки себе та насіння. Це трикутна драма, основа літератури і життя взагалі. Коли двом добре, третій обов'язково убуває і мучиться »
«У пригніченої жінки фантазія ширше можливостей бога»
«Ми батьківщина Ціолковського, тому шансів потрапити на Марс у мене більше, ніж до Франції».
 
Жанр Слави - літературний постмодернізм. Його світ витканий з маленьких, простих історій. Все в природі лише привід для іронії. Всерйоз і драма під забороною. Борщ в тарілці і кіт на підвіконні - ось основа світобудови.
 
Приходьте. Тому що, якщо не прийдете, то трохи літератури помре. Її і так все менше. Крім нас з вами її зберігати нікому.