Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Слава Се з авторською програмою "Чайник"

5 квітня 2021, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Слава Се пише смішно про сумне і дуже смішно - про смішне. Побутові замальовки зливаються з авантюрними пригодами і, звичайно, з романтикою. Його очима життя виглядає хоча і драматичним, але дуже затишним і обнадійливо зрозумілим.
 
Знаменитий блогер, сантехнік і письменник, автор шести книг, у тому числі «Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці», «Єва» та останньої «Коли потоне черепаха», читатиме уривки як з опублікованих, так і з нових книг, а також історії, які не можна записати, а можна тільки заспівати і станцювати. Розмова буде про літературу, про те, як стати успішним письменником, як все втратити, розлучитися, одружитися і вийти на сцену ...  Історії Слави  - це розповіді про роль хворостини в становленні творця; про те, що робити, якщо мама вважає вас генієм, а видавництво – ні; як переплисти море, якщо у вас тільки тазик і мопед; що думають родичі покійного, коли похоронний оркестр грає циганочку  та інші.
Вас чекають прекрасні дві години з письменником! Загальний час вакханалії - 2 години з антрактом, потім поцілунки і фотографування.
 
Жанр Слави - літературний постмодернізм. Його світ витканий з маленьких, простих історій. Все в природі лише привід для іронії.  Офіціоз і драма під забороною. Борщ в тарілці і кіт на підвіконні - ось основа світобудови.
Приходьте. Тому що, якщо не прийдете, то трохи літератури помре. Її і так все менше. Крім нас з вами її зберігати нікому.
.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Слава Се з авторською програмою "Чайник" відбудеться 5 квітня 2021, 19:00, понеділок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+