Малый Театр Марионеток. "Сказки Мафина" 2+

21 квітня 2018, 14:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

«Мафин, и его весёлые Друзья!» - замечательная серия сказок Энн Хогарт, которая подарила нам вдохновение на очень добрый и весёлый спектакль про ослика по имени Мафин.

Наш герой крайне любопытный и хочет быть лучше, чем он есть… Хотя мы думаем, что оставаться собой всё-таки лучше, не так ли? Даже если у тебя есть настоящий волшебный гребешок, который исполняет все твои желания!

Весёлая и Озорная комедия для детей и взрослых в открытом интерактивном жанре, ждёт ВАС)))
 
место: улица Манизера,3 (бывш.Красина) - Малая Сцена, Дом Актёра

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Малый Театр Марионеток. "Сказки Мафина" 2+ відбудеться 21 квітня 2018, 14:00, субота в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+