Танцювальна вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш». Харків

Танцювальна вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш». Харків
26 лютого, 19:00, середа
Харків Ethnо Contemporary Ballet
Купити квитки Залишилось квитків: 8
29 лютого, 19:00, субота
Харків Ethnо Contemporary Ballet
Купити квитки Залишилось квитків: 11
18 березня, 19:00, середа
Харків Харківська філармонія. (Органна зала)
Купити квитки Залишилось квитків: 355

Про подію

ПРО НАС
Ethno Contemporary Ballet - буквально «балет сучасного народу». У своїй танцювальній творчості досліджує систему символів, пронизані посиланнями на побутові ритуали і церемоніальні обряди. Прославляють поезію в танці, що відображають національні світогляди, поєднуючи фольклорну музику і сучасні трактування образів.
 
Про НАШОМУ ПРОЕКТІ
Танцювальна вистава - це форма, в яку ми одягнули наші напрацювання, можливість показати глядачеві плоди наших досліджень. Вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш» - ця історія про справжнє життя: про любов, про зраду, про ненависть, про зародження нового життя, про смерть, про смирення, про людську силу духу, про дружбу, про радість, про циклічность наших життів. У виставі ми активно використовуємо вимираючі побутові предмети і знаходимо для них нові значення.
 
Ethno Contemporary Ballet докладає постійну наполегливість, сприяючи тому, щоб наша країна потрапила на міжнародну танцювальну карту. Ми занепокоєні швидким і різким занепадом національної культури і мистецтва перед обличчям зростаючого вторгнення західних культурних форм. За підтримки колег-однодумців і просто споріднених душ, ми заснували Ethno Contemporary Ballet, з метою просування національної культури і самобутності.
 
Режисери-постановники і хореографи:
Вадим Єсауленко та Ніна Булгакова
 
виконавці:
Варвара Костівська
Анастасія Герцовська
Анастасія Мостова
 
Музичний супровід:
ДахаБраха; Фолькнери; Олеся Кохан (Alexis Kochan); Квітка Цісик
 
 
 
Питання? Відповідь!
+