У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Танцювальна вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш»

26 березня 2022, 18:30, субота
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш» – це синтез сучасного танцю і народного українського мелосу, як трансляцію нашого генетичного коду: все, що накопичувалося століттями, від берегинь Трипілля до просоченого духом фемінізму 21-го століття.
 
«Скажи тихіше, якщо зможеш» – це історія про справжнє життя: про любов, про зраду, про ненависть, про зародження нового життя, про смерть, про смирення, про людську силу духу, про дружбу, про радість, про циклічність нашого життя. Ethno Contemporary Ballet використовує у виставі "вимираючі" побутові предмети і знаходить для них нові значення.
 
Вистава була представлена у ІІІ Всеукраїнському театральному Фестивалю-Премії «ГРА» та увійшла до лонглиста 2020 року у номінації «За найкращу хореографічну/балетну/пластичну виставу».
Ethno Contemporary Ballet – буквально «балет сучасного народу». У своїй танцювальній творчості досліджує систему символів, пронизану посиланнями на побутові ритуали і церемоніальні обряди.
 
Режисери-постановники і хореографи:
Vadim Esaylenko та Nina Bulgakova
 
Виконавиці:
Nina Bulgakova
Katerina Zhuravlova
Анастасія Мостова
 
Музичний супровід:
dakhabrakha; Folknery; Олеся Кохан (Alexis Kochan), Квітка Цісик
 
   

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Танцювальна вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш» відбудеться 26 березня 2022, 18:30, субота в Ethnо Contemporary Ballet. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.