Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Танцювальний спектакль «Скажи тихіше, якщо зможеш»

19 червня 2021, 19:00, субота
У продажу залишилось 9 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 450 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

Ethno Contemporary Ballet - буквально «балет сучасного народу». У своїй танцювальній творчості досліджує систему символів, пронизані посиланнями на побутові ритуали та церемоніальні обряди.
 
Прославляють поезію в танці, що відображає національний світогляд, поєднуючи фольклорну музику і сучасні трактування образів
Танцювальна вистава - це форма, в яку ми одягнули наші напрацювання, можливість показати глядачеві плоди наших досліджень. Вистава «Скажи тихіше, якщо зможеш» - це історія про справжнє життя: про любов, про зраду, про ненависть, про зародження нового життя, про смерть, про смирення, про людську силу духу, про дружбу, про радість, про циклічность нашого життя. У виставі ми активно використовуємо вимираючі побутові предмети і знаходимо для них нові значення.
 
Режисери-постановники і хореографи:
Вадим Єсауленко і Нiна Булгакова
 
Виконавці:
 
Ніна Булгакова
Анастасія Мостова
Катерина Журавльова
 
Музичний супровід:
ДахаБраха; Фолькнери; Олеся Кохан (Alexis Kochan); Квітка Цісик

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Танцювальний спектакль «Скажи тихіше, якщо зможеш» відбудеться 19 червня 2021, 19:00, субота в Ethnо Contemporary Ballet. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+