МДТеатр премьера "Сиротливый запад" (Малый зал)

Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:30
З антрактом
18+

Про подію

Вистава «СИРОТЛИВЫЙ ЗАПАД» поставлена за мотіавм п'єси популярного ірландського драматурга Мартіна МакДонаха. Його твори розкривають людську природу, її суть - химерну, примхливу і відплатну. Історія, що трапилася в ірландському містечку, настільки типова, що могла статися на сусідній вулиці, адже в першу чергу вона про природу людської душі, її дріб'язковості і слабкості.

Подібно історії Каїна і Авеля, вона переростає в історію про збої в загальній програмі світу. Дія п'єси розвивається в провінційному містечку Ірландії. Головні герої - брати Коннор - живуть у взаємній ворожнечі на гроші загиблого батька, п'ють і мріють про що живе по сусідству красуні Герлін. Місцевий священик, батько Уелш, безуспішно намагається їх примирити, але, дивлячись на те, що діється в його прихід, - сумнівається в своїй вірі і релігії, запиваючи віскі нерозв'язні проблеми буття ... «Я хочу писати такі п'єси, які б трохи струснули людей» - сказав МакДонах про свою п'єсу «Сиротливий захід» в одному з інтерв'ю.

          

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МДТеатр премьера "Сиротливый запад" (Малый зал) відбудеться 19 жовтня 2019, 19:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+