У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

МДТеатр прем'єра "Сиротливый запад" (Малий зал)

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава «СИРОТЛИВЫЙ ЗАПАД» поставлена за мотіавм п'єси популярного ірландського драматурга Мартіна МакДонаха. Його твори розкривають людську природу, її суть - химерну, примхливу і відплатну. Історія, що трапилася в ірландському містечку, настільки типова, що могла статися на сусідній вулиці, адже в першу чергу вона про природу людської душі, її дріб'язковості і слабкості.

Подібно історії Каїна і Авеля, вона переростає в історію про збої в загальній програмі світу. Дія п'єси розвивається в провінційному містечку Ірландії. Головні герої - брати Коннор - живуть у взаємній ворожнечі на гроші загиблого батька, п'ють і мріють про що живе по сусідству красуні Герлін. Місцевий священик, батько Уелш, безуспішно намагається їх примирити, але, дивлячись на те, що діється в його прихід, - сумнівається в своїй вірі і релігії, запиваючи віскі нерозв'язні проблеми буття ... «Я хочу писати такі п'єси, які б трохи струснули людей» - сказав МакДонах про свою п'єсу «Сиротливий захід» в одному з інтерв'ю.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

МДТеатр прем'єра "Сиротливый запад" (Малий зал) відбудеться 20 квітня 2019, 19:00, субота в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+