ВІА "Синяя Птица"

14 жовтня 2021, 19:00, четвер
У продажу залишилось 1513 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Гала концерт кращих пісень Легендарний ВІА "Синяя птица" під керівництвом Володимира Блюм-Преображенського!
 
У 1974 році брати Роберт і Михайло Болотні зібрали в м. Куйбишеве ВІА і назвали Синяя Птица, ансамбль з лютого 1975 голи почали працювати,
Володимир Блюм, наш земляк один з учасників і творців ВІА "Синяя Птица" з Сергієм Дроздовим і пропрацювали в місці багато років в колективі змінивши вітчизняну музичну культуру який назвали ВІА "Синяя Птица"
 
І ось тепер у вашому місті колектив виконає всенародно улюблені пісні, в концертній програмі до 45-річчя ансамблю
"Синяя Птица" та пам'яті Сергія Дроздова в складі ансамблю віртуозних музикантів: Володимир Блюм-Преображенський рояль, вокал, соліст. Василь Єгоров - соліст. Руслан Пустяк - бас гітара, бек-вокал. Владислав Дем'янко - ударні інструменти. Василь Ляшенко - гітара, бек-вокал.
 
З вокально-інструментальним ансамблем "Синяя Птица" в житті покоління, що виросло в 70-80-х, пов'язано багато теплих спогадів. Саме тоді, в ті роки, музикантами популярного колективу були виконані найулюбленіші пісні. Назва ВІА "Синяя Птица" як символ добра, любові і вірності взялося від відомої п'єси бельгійського письменника Моріса Метерлінка і з тих пір колективу супроводжувала удача.
 
Пісні знаменитого вокально-інструментального ансамблю ВІА "Синяя Птица" - справжні народні шлягери, які полюбилися не одному поколінню слухачів. Напевно всі пам'ятають такі хіти минулих років, як «Ты мне не снишься», «Клен», «Мамина пластинка», «Горько», «Слова», «Так вот какая ты», «В море ходят пароходы», «Я иду тебе навстречу»,«Белый теплоход», " Восьмое чудо света " і багато інших.
 
Пісні для "Синяя Птица" писали молоді в ту пору композитори і поети, які створили репертуар "Синяя Птица": Юрій Антонов, В'ячеслав Добринін, Сергій Д'ячков, Теодор Єфімов, Юрій Акулов, Роберт Рождественський, Леонід Дербеньов і інші. Диски "Синяя птица" продавалися багатомільйонними тиражами, ансамбль збирав на свої концерти багатотисячні стадіони.
 
Концертна програма на крилах "Синей Птицы" перенесе тебе дорогий слухач, в історичну подорож, любові, драйву і романтики!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ВІА "Синяя Птица" відбудеться 14 жовтня 2021, 19:00, четвер в ККЗ "Україна". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

30 вересня, 19:00
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна ціна: від 300 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 35
3 жовтня, 19:00
Одеса Одеський театр музичної комедії ціна: від 180 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 288
10 жовтня, 19:00
Київ Будинок культури НТТУ (КПІ) ціна: від 190 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 717
3 листопада, 19:00
Кременчук МПК ціна: 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 2
5 листопада, 19:00
Дніпро ПК Машинобудівників ціна: 450 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 4
Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю суботу!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!