Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музично-драматичний перфоманс «Сын Человеческий»

16 червня 2019, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

16 червня в День Святої Трійці на головній сцені нашого міста в Харківському Національному Академічному театрі опери та балету ім Н.В. Лисенка відбудеться прем'єра музично-драматичного перформансу «Син Людський». Гармонійне злиття різних видів мистецтва - музика, хореографія, драма, 3D-проекція і відео-меппінг, художній світ, живопис - а також масштабні сценографічне декорації відтворять на ваших очах життя часів стародавнього Сходу з її жителями, традиціями, побутом і, головне, з подіями життя Ісуса Христа.

16 червня в День Святої Трійці на головній сцені нашого міста в Харківському Національному Академічному театрі опери та балету ім Н.В. Лисенка відбудеться прем'єра музично-драматичного перформансу «Сын Человеческий». Гармонійне злиття різних видів мистецтва - музика, хореографія, драма, 3D-проекція і відео-меппінг, художній світ, живопис - а також масштабні сценографічне декорації відтворять на ваших очах життя часів стародавнього Сходу з її жителями, традиціями, побутом і, головне, з подіями життя Ісуса Христа.

«Сын Человеческий» - це не просто музично-драматичний перформанс, це ожила на очах глядача велична історія особистості, яка змінила світ. Глядачі стануть свідками багатьох легендарних подій, пов'язаних з народженням, життям, смертю і воскресінням Ісуса Христа. Жива і емоційна атмосфера музично-драматичної постановки дозволить кожному відчути силу почуттів, які наповнювали людей дві тисячі років тому, викличе глибокий внутрішній відгук і, можливо, допоможе вибратися з лабіринту питань без відповідей:

Ким був Ісус? Людина? Пророк? Бог?
Реалістична історичність перформансу, відтворена на основі стародавніх життєписів; яскрава гра відомих харківських акторів; біблійні тексти, на основі яких побудовані діалоги і розповіді; відома інструментальна і вокальна музика класичних і сучасних композиторів - все це допоможе вам зануритися в унікальну епоху зрізу часів, в яку були прочинені завіса багатьох таємниць світобудови, закладені основ моральності та затверджені принципи щасливого співіснування людей.

У постановці візьмуть участь: драматичні артисти харківських театрів (народні артист України Юрій Головін та Олександр Васильєв, заслужений діяч мистецтв Михайло Крамаренко, популярні артист театру і кіно Сергій Лістунов, Андрій Ванєєв, Олексій Андренко, Валерій Дзех, Сніжана Гукасян і багато інших), Камерний хор ім. В.С. Палкіна Харківської обласної філармонії (художній керівник Андрій Сиротенко), естрадно-симфонічний оркестр (диригент Павло Багінський), мультимедійна група ХДАДМ, популярні харківські співаки (заслужені артисти України Віталій Лашко, Світлана Сидорова, Наталя Шкурко, Ян Костирко), артисти аматорських театрів - всього більш 200 чоловік на сцені!

Автор ідеї та режисер-постановник - заслужений працівник культури України Ігор Галенко.
Більше інформації на сайті http://perform.kh.ua

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Музично-драматичний перфоманс «Сын Человеческий» відбудеться 16 червня 2019, 18:00, неділя в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+