У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Симфонічні шедеври

26 листопада 2021, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Новий музичний сезон - це немов нова захоплююча подорож світом чудових музичних творів. Отже, попереду у нас багато приємних зустрічей із шедеврами класики.
 
26 листопада Молодіжний академічний симфонічний оркестр “Слобожанський” запрошує вас на концерт “Симфонічні шедеври”, який подарує комусь знайомство, а комусь можливість ще раз насолодитися видатними симфонічними творами.
 
ПРОГРАМА
І відділення:
Є. Станкович, Концерт-рапсодія для труби іn B та струнного оркестру з фортепіано
Соліст - Денис Бевз 
Г. Холст, Сюїта Святого Павла (Op. 29, № 2)
ll відділення
М. Римський-Корсаков, Симфонічна сюїта "Шехеразада"
 
Диригент - Віталій ЛЯШКО
 
Прем'єра Концерту-рапсодії для труби та струнного оркестру з фортепіано Станковича відбулась у 2014 році у Києві. Виконував Віктор Суворов, учень Посвалюка Валерія Терентійовича, на прохання якого й був написаний цей концерт. Твір має яскраво виражену мелодію, а також багато каденційних частин та віртуозних пасажів.
 
Сюїта Святого Павла Густава Холста стала своєрідним жестом подяки однойменній школі для дівчат у Хаммерсміті, де він працював і в якій надали йому звукоізольовану кімнату для роботи.
Сюїта Святого Павла стала однією з найвідоміших робіт композитора, завдяки її яскравому та радісному настрою.
 
Симфонічна сюїта Н. Римського-Корсакова «Шехеразада» вінчає перелік чудових творів середини та кінця XIX століття, що спираються на східну тематику.
Сюїта складається з чотирьох частин, що є цілком завершеними окремими епізодами, але об'єднані деякими лейтмотивами. Наприклад, тема султана Шахріара, як її прийнято називати, представлена різкими грізними унісонами мідних духових та струнних інструментів. Тема Шехерезади, навпаки, озвучена солюючою скрипкою під супровід арфи - вона зачаровує, змушуючи прислухатися до східних звукових хитросплетінь.
 
Подія відбудеться у безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ №848 від 16.09.20 р. та Постанови КМУ №641 від 22.07.20 р.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Симфонічні шедеври відбудеться 26 листопада 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.