У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Комедія «Сильні слабкі жінки»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Кожна жінка мріє бути сильною і кожна жінка мріє бути слабкою. Як це поєднати? Як скласти в потрібну «пірамідку» ці дві протилежності? Будь-яка жінка каже собі: «Я сильна і я заявляю про свою силу. У мені багато прекрасного: чудова душа, я розумна і красива, незалежна. Я в стані розширити свої можливості: можу жити, як хочу, можу стати такою, якою хочу. Або залишатися самою собою, любити себе такою, яка є... У мене все відмінно!». Але в далеко в таємних куточках своєї душі кожна мріє забути про це і стати слабкою поряд зі своїм чоловіком.
День у день гуру-психолог намагається розібратися з проблемами кожної з жінок, що приходять до нього на прийом. Адже що може бути краще жіночої групової терапії в пошуках себе і другої половинки? Девіз його «Школи Жінки» - успішна, красива, щаслива! У 21-му столітті багато жінок прагнуть поєднувати успішну кар'єру і творчу реалізацію зі щасливим сімейним життям! Комусь потрібно навчиться бути хорошою дружиною, комусь не вистачає уваги, а хтось катастрофічно потребує ніжності.
 
Ніжна і найпрекрасніша частина людства, всім нам дуже важливо знайти ключик до чоловіків! Давайте розбиратися! Дізнайтеся те, що вам потрібно для виконання вашої мрії про жіноче щастя! Адже сама слабка жінка та, яка любить, і найсильніша жінка та, яка улюблена.
 
У ролях:
Павло Костіцин - актор театру і кіно, телеведучий «Битви екстрасенсів» і багатьох інших проектів
Анна Кошмал - актриса театру і кіно, зірка серіалу «Свати», «Папік-2»
Віра Кобзар -актріса театру і кіно, зірка серіалів «Родичі», «Папік»
Дарина Петрожицька - актриса театру і кіно, зірка серіалу «Папік»
Анжеліка Гірич Народна артистка України, актриса Київського академічного театру на Липках
Катерина Варченко - актриса театру і кіно
Ксенія Вертинська - актриса театру і кіно, зірка серіалу «Сидоренко і Сидоренко»
 
Режисер - Тетяна Губрій
Продюсер - Тетяна Едемська і театральне агентство ТЕ-АРТ

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Комедія «Сильні слабкі жінки» відбудеться 9 листопада 2021, 19:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+