Shushukin

24 січня 2020, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

24 січня в п'ятницю у нас виступить маестро, наш московський резидент, справжня легенда - SHUSHUKIN.
 
За роки кар'єри Shushukin грав і був резидентом кращих клубів Москви, включаючи «Джусто», «16 тонн», «Пропаганда», «Міністерство», «Цепелін», «Fabric», «Gazgolder», «Ванільний ніндзя», «Progressive Daddy», «Rodnya »,« Angelov »...
 
Вставав за програвачі з такими зірками електронної танцювальної сцени, як Pete Tong, Nick Waren, Sander Kleinenberg, Phil Weeks, Audiofly, Martinez Brothers ...
 
Шушукін по праву можна вважати батьком електронної вітчизняної сцени. Саме він є один з героїв знаменитого фестивалю Kazantip. Саме його сети звучали і звучать по сей день в машинах аудиторії 30+
 
Support: Roman Iulskiy і Vadim Ersten.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Shushukin відбудеться 24 січня 2020, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+