Shushukin / Futuristic Night

17 серпня 2018, 22:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

17 серпня в п'ятницю у нас виступить один з наших улюблених резидентів - легендарний SHUSHUKIN.
Безумовно про це артиста можна говорити довго і багато. І мало не кожному з нас є що згадати і асоціювати саме з Шу ...
 
Futuristic Dj - сценічний псевдонім Андрія Шушукін (Andrey Shushukin). Музика для тих, хто розбирається в електронному саунде. Шик і елітарність грають для таких слухачів, любителів інтелектуальної танцювальної музики, не останню роль, тому що їх без перебільшення можна назвати естетами. Ключовий орієнтир у музиці Shushukin'a - щільний грув, насичений космічний електронний звук. Завжди емоційна манера подачі самого ультра модного музичного матеріалу і вроджена експресія визначають стиль і величину Андрія Шушукін як музичного художника.
 
За 20 років кар'єри Шушукін грав і був резидентом в таких легендарних клубах як 16 Тон, Пропаганда, Цепелін, Газголдер, Ванільний нінзя і Progressive Daddy і грав на одній сцені з такими артистами як Pete Tong, Nick Warren, Sander Kleinenberg, Phil Weeks, Audiofly , MANDY і багатьма іншими артистами.
 
Так само грають Cauac і Devious One

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Shushukin / Futuristic Night відбудеться 17 серпня 2018, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+