Опера «Шукачі перлів». Жорж Бізе

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зурга і Надир люблять одну і ту ж дівчину. Щоб не стати ворогами, вони розлучаються. Їх кохана, Лейла, принесла обітницю цнотливості, вона стала жрицею, що допомагає своїм співом шукачам перлів. Зурга обраний вождем, а Надир повертається. Він розуміє, що все ще кохає Лейлу. Її серце теж ще не охололо. Надир прагне вивезти її з храму на вершині скелі. Тільки-но він входить в храм, як його схоплюють за наказом жерця Нурабад. Зурга хоче врятувати друга, але дізнавшись, що жриця, яка порушила обітницю - це Лейла, вирішує не втручатися. Але раптом по намисту Лейли він дізнається, що це саме вона колись врятувала йому життя, і відволікає увагу жителів села, підпалюючи їхні хатини. Надіра і Лейла вдається сховатися. За наказом жерця Зургу вбивають.
 

Режисер-постановник — Марк Кроне /Нідерланди/
Диригент-постановник — Йерун Вейерінк /Нідерланди/
Хореограф-постановник — Андре де Йонг /Нідерланди /Великобританія/
Хормейстер — Андрій Сиротенко /Україна/
Диригент — Йерун Вейерінк
 
Виконавці:
Лейла — Гаяне Арутюнян /Одеса/
Надир — Анатолій Погребний /Київ/
Зурга — Володимир Єфіменко /Харків/
Нурабад — Дмитро Павлюк /Одеса/

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Опера «Шукачі перлів». Жорж Бізе відбудеться 19 травня 2019, 19:00, неділя в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+