ІТА "Воробушек". "Шоу імени Енді Кауфмана"

У продажу залишилось 687 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 290 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години

Про подію

Що об’єднує коміка Василя Байдака та актора й музиканта Олександра Сердюка? Крім того, що вони, звичайно, є акторами Інародного театра абсурду Воробушек, ці два парубки зроблять комедійне «Шоу імені Енді Кауфмана» таким, що запам’ятається вам надовго. Адже крім сміху ви будете відчувати безліч різних емоцій, і після шоу вийдете з зали з відчуттям, мов пережили життя ще раз. І воно було прекрасне.
 
«Шоу імені Енді Кауфмана». Можемо написати ще безліч метафор, зрівнянь та влучних слів, проте краще вам просто прийти й побачити все на власні очі. Чекаємо!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ІТА "Воробушек". "Шоу імени Енді Кауфмана" відбудеться 23 жовтня 2021, 19:00, субота в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах