Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ІТА "Воробушек". Стенд-ап "Шоу імені Енді Кауфмана"

3 грудня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Без антракту
Бронь На касу
24
години
16+
Російською мовою

Про подію

Чому потрібно йти на шоу ім. Енді Кауфмана?
1 - це театралізований стендап
2 - це стендапізірованний театр
3 - ця строчка тут зайва.
4 - це смішно
Скажемо відразу - не можна підібрати якесь одне слово, щоб описати те, що відбувається, адже в цей вечір переплетуться різні жанри і форми: починаючи зі stand up, закінчуючи кабаре-комедією.
Головне, що мета всього цього - викликати сміх у глядача. Але не звичайними прийомами, немає. Знайти ключик саме до вашого справжнього сміху.
І нехай вас не лякає назва «Шоу ім.Енді Кауфмана» - це в честь американського коміка, який все життя присвятив створенню різних форм смішного, викликаючи різний спектр емоцій і не залишаючи нікого байдужим.
Це настільки самодостатня шоу, що не варто навіть і згадувати, що ці хлопці з Інародного театру абсурду Горобчик.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

ІТА "Воробушек". Стенд-ап "Шоу імені Енді Кауфмана" відбудеться 3 грудня 2019, 19:00, вівторок в Кінотеатр "Боммер". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.