У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Симфонічна подорож «СХІД-ЗАХІД»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Симфонічний оркестр «Nova Sinfonietta» (Харків, Україна) запрошує Вас у дивовижну музичну подорож! Вперше у Харкові, під орудою талановитого молодого диригента Хуай Бо ДАЙ (КНР), на одній сцені лунатимуть шедеври європейської симфонічної класики та твори сучасних китайських композиторів.
 
Почути чарівний ріг короля ельфів з увертюри до казкової романтичної опери «Оберон» Карла Марії фон ВЕБЕРА, зануритись у поетичні образи «Незакінченної симфонії №8» Франца ШУБЕРТА і майже наяву милуватись могутньою течією річки Влтави в однойменній симфонічний поемі Бедржиха СМЕТАНИ – вже тільки перша частина програми може стати захоплюючою пригодою, та це лише початок!
 
Що, якщо після цього на Вас чекає унікальна програма, яка ніколи не виконувалась до цього у Харкові? Симфонічні твори сучасних китайських композиторів – Мао ЮАНЬ, Лю ТЕШАНЬ, Сінь ХУГУАН, Гуань СЯ – дійсно варті уваги: у них поєднується любов до тисячолітньої історії свого народу, неповторний китайський національний колорит та неспішна східна мудрість, яка прийшла з Піднебесної!
 
Не пропустіть!
 
У програмі концерту:
Перше відділення:
1)Карл Марія фон Вебер – Увертюра до опери «Оберон»
2)Франц Шуберт – Симфонія №8 «Незакінчена»
Друге відділення:
3)Бедржих Сметана – Симфонічна поема «Влтава»
4)!ПРЕМ’ЄРА! Мао Юань, Лю Тешань – «Історія кохання народу Яо»
5)!ПРЕМ’ЄРА! Сінь Хугуан – Симфонична поема «Гада Мейлін»
6)!ПРЕМ’ЄРА! Гуань Ся – Перша симфонічна увертюра

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Симфонічна подорож «СХІД-ЗАХІД» відбудеться 14 грудня 2021, 19:00, вівторок в Харківська філармонія (Велика зала). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+