Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Шельменко-денщик"

Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:30
З антрактом
Українською мовою

Про подію

ЗАМІНА ВИСТАВИ "ПРИБОРКАННЯ НОРОВЛИВОЇ" НА ВИСТАВУ "ШЕЛЬМЕНКО-ДЕНЩИК"

ВСЕ ПРИДБАНІ КВИТКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ДІЙСНИМИ

Григорій Квітка-Основ'яненко

Режисер: Василь Василько, нар. артист СРСР

Тільки вдумайтеся: вистава «Шельменко-денщик» дбайливо зберігається в репертуарі театру більше 75 років! Вкотре на сцені старий Шпак зі Шпачихи марно намагаються «пристойно» видати заміж свою єдину дочку Прісеньку, і в який раз Скворцов викрадає її за допомогою зухвалого Шельменко і з потурання подруги Прісенькі Евжені. Вкотре Шпачиха дорікає Шпака за невиправдане довіру до Шельменко і раптом закохується як дівчина в молодого капітана.

Спектакль шевченківців пройшов шляхами війни у виконанні акторів фронтової бригади. І завжди - будь то в прифронтовій смузі, або на польовому стані, або на гастролях по містах колишнього Союзу, - завжди ця безсмертна іскрометна комедія викликала у глядачів широку амплітуду емоцій від здивування до гомеричного сміху. Втім - викликає ті ж найщиріші почуття і сьогодні.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Вистава "Шельменко-денщик" відбудеться 16 грудня 2020, 18:00, середа в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.