Шедеври світової оперної та симфонічної класики

21 вересня 2018, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
6+

Про подію

П'ятниця в Будинку Алчевських особливий день! У п'ятницю ввечері тут звучить класична музика і старовинний особняк ніби повертається в той час, коли в ньому збиралася поважна публіка для того, щоб долучиться до прекрасного. Пані та панове, панянки і кавалери...
У п'ятницю, 21 вересня, Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» представить на сцені Будинку Алчевських унікальну концертну програму «Шедеври світової оперної та симфонічної класики», в якій прозвучать арії та фрагменти з популярних опер Дж. Пучіні, П. Масканьї, В. Моцарта і Ш. Гуно, які відрізняються дивовижною мелодійністю і ось вже багато років з успіхом виконуються на кращих світових сценах. А завершиться цей концерт виконанням велично-прекрасної симфонії №2 Яна Сібеліуса.
За диригентським пультом - Іван ЧЕРЕДНИЧЕНКО, лауреат міжнародних конкурсів, диригент Академічного симфонічного оркестру Дніпровської філармонії та Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Він співпрацював з Національним симфонічним музичними колективами Молдови та України, Гамбургзьким філармонічним оркестром, симфонічним оркестром філармонії Подляска в Білостоці, а в 2016 році був запрошений в Баварську Державну оперу, щоб диригувати світовою прем'єрою опери «MAUERSCHAU».
Соліст - Дар'я ЛИТОВЧЕНКО (сопрано), лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів, солістка-вокалістка Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Дарина неодноразово виступала з оркестром Збройних сил України, Національним президентським оркестром, Національної філармонії України. Учасник майстер-класів іспанської оперної співачки Монсерат Кабальє.
 
ПРОГРАМА:
 
І відділення:
1. Джакомо Пуччіні. Інтермеццо з опери «Манон Леско».
2. Джакомо Пуччіні. «Розповідь Мімі» з опери «Богема».
3. Джакомо Пуччіні. Арія Мімі з опери «Богема» "Donde lieta usci".
4. Вольфганг Амадей Моцарт. Арія Донни Анни з опери «Дон Жуан».
5. П'єтро Масканьї. Інтермеццо з опери «Сільська честь».
6. Джакомо Пуччіні. Арія Лауретти з опери «Джанні Скіккі».
7. Джакомо Пуччіні. Арія Ліу "Tu che ..." з опери «Турандот».
8. Шарль Франсуа Гуно. Арія Маргарити (з коштовностями) з опери «Фауст».
9. Луїджі Ардіті. «II вacio».
 
ІІ відділення:
Ян Сібеліус. Симфонія № 2, ре мажор.
 
Завітайте на концерт Молодіжного академічного оркестру «Слобожанський», насолодіться справжньою живою музикою, яка не втрачає актуальності сотні років, яка буде чарівно звучати цього вечора в старовинному особняку в центрі сучасного мегаполісу.
Адреса: вул. Дружин Мироносиць, 13 (колишній БК Міліції).
ЗВУК ЖИВИЙ!
початок - о 19:00.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Шедеври світової оперної та симфонічної класики відбудеться 21 вересня 2018, 19:00, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+