Sexy Shorts part 2

28 квітня 2019, 18:30, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

28 квітня
Sexy Shorts. Part 2. Еротичні короткометражки /
Sexy Shorts. Part 2
Посадка в залі вільна!
Жанр: короткий метр
Хронометраж: 98 хв.
Сеанс: 18-30
Вартість білета: 80 грн.
Трейлер:
Після успішного прокату першої частини програми Sexy Shorts, який показав, що глядачі не бояться ходити на такі фільми і прекрасно сприймають еротичний контент на великому екрані, ми підготували для ваших пізніх сеансів нову програму по 6 кращих короткометражок із різних країн світу.
 
«Світом править секс» - твердження Фрейда не втратить актуальності ніколи.
Шість фільмів програми «Sexy Shorts» - це секс без перерви і в різних варіаціях. Вас чекають нові епізоди: веселі романтичні і еротичні - і всюди в головній ролі секс!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Sexy Shorts part 2 відбудеться 28 квітня 2019, 18:30, неділя в Fabrika.space. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+