Серіал #Школа. Останній фан-тур

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Зірки серіалу «Школа» відправляться в останній всеукраїнський тур.
 
Популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні рол і в серіалі «Школа» на «1 + 1», відправляться в свій останній всеукраїнський тур, в рамках якого відбудеться ряд фан-зустрічей з шанувальниками в різних містах України. Першими зустрітися зі своїми улюбленцями зможуть глядачі Західної України.
 
Так, глядачі зможуть зустрітися з Ганною Трінчер (Ната), Олександром Петренко (Паша), Марією Кондратенко (Соня) і іншими, подивитися і прийняти участь в унікальній інтерактивній виставі, в якій голосуванням виберуть переможця в змаганні 11-А та 10-Б і їх класних керівників.
 
Нагадаємо, прем'єра продовження другого сезону відбудеться 4 березня о 20:45 на телеканалі «1 + 1». «Школа» - перший україномовний серіал, який розповідає про реалії життя школярів і їх відносини з викладачами та батьками. Стрічка «Школа» стала найбільш рейтинговим серіалом на українському ТБ в сезоні осінь 2017 - зима 2018 з аудиторією 18-54 (Україна).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Серіал #Школа. Останній фан-тур відбудеться 17 квітня 2019, 18:00, середа в Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+