Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Гумор-шоу "Вар'яти"

У продажу залишилось 124 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Тривалість
02:00
Без антракту
Бронь На касу
72
години
До
3 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 2 КВІТНЯ 2021 19:00 НА 18 ТРАВНЯ 2021 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО З ПАЛАЦУ СТУДЕНТІВ В ТЕАТР ШЕВЧЕНКА. ВСІ КВИТКИ ДІЙСНІ.
 
Все, теперь в «Варьятов» развязаны руки! Можно рассказывать со сцены более откровенные и смешные истории из жизни и не проходить цензуру шуток.
 
Обновленные, «безПритульные », «Варьяты» - это, прежде всего, больше свободы на сцене. А еще крутые стендаперы, уже присоединились в состав «Варьяты-шоу». Плюс новые декорации и новая программа!
 
«Варьяты» - это 2:00 смеха. Это истории из нашей с вами жизни, украшенные качественным юмором. Это возможность зарядиться позитивом на долгое время.
 
Приглашаем вас на наши концерты! Вы видели «Варьятов» с Притулой, теперь время увидеть, на что способны «Варьяты-шоу» без Притулы. Гарантируем, что это будет незабываемо!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Гумор-шоу "Вар'яти" відбудеться 18 травня 2021, 19:00, вівторок в Харківський театр ім. Т.Г. Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

11 червня, 19:30
Суми Сумський академічний театр ім. М.С. Щепкіна ціна: від 350 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 160
Питання? Відповідь!
+