Сергій Бабкін - великий передноворічний концерт

20 грудня 2019, 19:00, п’ятниця
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Великий сольний передноворічний концерт Сергія Бабкіна в рідному Харкові!
 
20 грудня в Палаці Студентів Національного Юридичного Університету відбудеться великий сольний концерт неповторного Сергія Бабкіна! Всі ваші улюблені нетленки і новинки від приголомшливого музиканта - за один вечір. Це дорогого коштує. НЕ пропустіть!
 
Талановитий автор, емоційний виконавець, віртуозний музикант, прекрасний актор - все це про нього. Неординарний і харизматичний Сергій Бабкін вже завоював серця мільйонів і не збирається зменшувати темп. І поки одні називають його надлюдиною, а інші - своїм в дошку, артист продовжує легко і невимушено збирати повні зали на концертах.
 
«Привіт, Бог», «Альо», «Де би я», «Хто далі идет», «Забери», «Білі Сорочки» - а який з цих простих і близьких кожному хітів на першому місці в вашому списку відтворення? Яку пісню наспівуєте по шляху на роботу, якими рядками піднімаєте собі настрій? Який з 11 альбомів Сергія прокручуєте частіше?
Що б кожен з вас не відповів, ясно одне: на сольнику Сергія Бабкіна прозвучать усі душевні роботи минулих років і композиції нового альбому «Музасфера», всі треки якого - українською мовою.
 
«Музасфера - та оболонка, в якій я перебуваю. Це Сонце, все живе з'явилося завдяки йому ... мене надихає життя, будь-які зміни ... », - розповідає про написання пластинки Бабкін.
 
Творчий і життєвий шлях Сергія Бабкіна - багатогранний і яскравий. Втретє став батьком музикант ще більше відкрився світу і готовий ділитися переповнюють його внутрішнім світлом з вами.
Поспішайте замовити квитки, адже їх кількість строго обмежена! Вибирайте місця і поспішайте на зустріч з кумиром!
Побачимося!