Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр «КІМНАТА Т» - НЕспектакль « SEXЫ или #какнамнестыдно»

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

МЕРОПРИЯТИЕ ОТМЕНЕНО

Говорим об этом.. ну да, о том что вы подумали... ну об этом...ну как сказать...

Короче, говорим о СЕКСЕ!!! О своём, о чужом и даже о вашем!

P. S. Нам не стыдно. А вам?

Неспектакль- это уникальный внерепертуарный проект театра «Кімната Т» что призван разрушить границы между актёром и зрителем, привлечь внимание аудитории к общесоциальным и личным темам, где неактеры выступают в роли самих себя, и с помощью импровизированых монологов открывают личное видение на ту или иную проблему.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр «КІМНАТА Т» - НЕспектакль « SEXЫ или #какнамнестыдно» відбудеться 10 червня 2018, 17:00, неділя в Музей сексуальних культур світу. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+