Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт. «Секрети Страдіварі»

19 квітня 2019, 19:00, п’ятниця
онлайн продаж припинено
запитуйте квитки в касах міста і театру
минула подія

Про подію

Станьте свідками унікальної події в Харкові
 
«Секрети Страдіварі» - це концерт для поціновувачів класичної музики, а також для всіх, хто хоче доторкнутися до історії, що буквально оживе в руках музикантів.
Спеціально для проекту австрійське музичне агентство Марселя Ріхтерса надасть унікальні інструменти з кількасотрічними історіями від найкращих італійських майстрів – представників Кремонської школи та послідовників видатного Антоніо Страдіварі. 
Усі секрети Страдіварі, який довів майстерність створення скрипки до досконалості, розкриються в одному концерті – це треба почути і побачити на власні очі.
Раритетні інструменти можуть розкрити весь свій потенціал і всю свою витонченість тільки в руках справжніх майстрів, які давно підкорюють кращі європейські сцени:
Михайло Захаров – скрипка (Україна-Австрія)
Олексій Шадрін – віолончель (Україна-Німеччина)
Роман Лопатинський – фортепіано (Україна)
Солістка – Алла Мішакова, сопрано, СхідOpera.

В програмі звучатимуть твори Шуберта, Дворжака, Лятошинського, а також іспанські романси.
Наступний концерт цього циклу відбудеться вже у Віденському Концертхаусі. 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Концерт. «Секрети Страдіварі» відбудеться 19 квітня 2019, 19:00, п’ятниця в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+