У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Комедія зі змістом "ЩАСТЯ ЛЮБИТЬ ТИШУ"

17 травня 2022, 19:00, вівторок
Тривалість
02:15
Без антракту
18+
Російською мовою

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 14 ТРАВНЯ 2020 19:00 НА 17 ТРАВНЯ 2022 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Квитки поверненню не підлягають
Головна Подія сезону!!!
 
Театральна майстерня-студія Максима Голоскова представляє виставу Дмитра Жданова 
 
Коли я помру, Поховайте мене разом з моїми друзями. Навіщо?                                                                             
Не було ще такої ями, з якої ми б не вибралися.                      
                                                                                                         Автор п'єси.
 
За яких умов вечір, який проводять друзі, приятелі, товариші в загальній компанії на честь дня народження одного з ... перестане бути млосним? Варіантів може бути багато, але головні герої скандальної комедії «ЩАСТЯ ЛЮБИТЬ ТИШУ» вибирають самий незвичайний. Кожен з нас має три життя: публічну, особисту і ту, що прихована від усіх. Це дуже смішна історія саме про тих, які дивляться на життя абсолютно по-різному і незрозуміло, що їх може зв'язувати.
 
З роками вони розходяться в смаках і все частіше дратують один одного. Кожному належить вирішити, що важливіше – близька ЛЮДИНА або власне ЕГО. Вистава про дружбу, любов, довіру, взаємність ...і про те, як це все не зруйнувати. У дружбі треба вчитися бути людиною. І хоча ніхто не застрахований від помилок, головне - вміти їх помічати в собі. Це більше ніж просто комедія. Це комедія зі змістом!
 
У виставі беруть участі Актори театру і кіно: Дмитро ЖДАНОВ, Максим ГОЛОСКОВ, Світлана Гуріна. Тетяна ВОЛКОВА, Олександр ХОМИЧ, Рита яшанова, Тетяна щаслива. Віталій Кислиця, Міла ЮРІЙОВИЧ, Надія БАЛАЦКО...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Комедія зі змістом "ЩАСТЯ ЛЮБИТЬ ТИШУ" відбудеться 17 травня 2022, 19:00, вівторок в ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.