У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ш&Ш. Сатира та гротеск у класиці

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 18 ГРУДНЯ 2020 18:30 НА 5 ЛЮТОГО 2021 18:30
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Ш&Ш. Сатира та гротеск у класиці
 
ПРОГРАМА:
 
Д. Шостакович. Сюїта з балету "Болт"
А. Шнітке. Сюїта з музики до спектаклю "Мертві душі"
 
18 грудня на вас чекає несподіванний та яскравий концерт від МАСО «Слобожанський» та Юрія Яковенка.
 
Сюїта зі скандального балету «Болт» (1931 р.). Тут Шостакович виступає як музичний памфлетист, як хльосткий фейлетоніст, як злий та спостережливий сатирик. Його музичні замальовки стривоженого радянського міщанства можуть змагатися в образності та сатиричній рельєфності з розповідями Зощенка або фейлетонами Кольцова. Критики відзначають барвистість, мелодійність музики, її цитатність (Шостакович використовував мелодії мьюзік-холу та естради) і блискучу оркестровку. В ній багато фокусів, ефектних тембрових комбінацій, маса пародійно використаного, вуличного, нарочито банального матеріалу, аж до «о, Баядера, тарарам, тарарам».
 
Сюїта з музики до вистави «Мертві душі». Альфред Шнітке – один з лідерів світового музичного авангардизму*. Музика до вистави експресивна, містична, чаруюча, стилізована під «хуліганське шоу» з навмисним нагромадженням жанрових банальностей. Вона надає музиці спектаклю динамізм, підкреслює колорит гоголівського світу, де від смішного до страшного лише один крок.
 
* АВАНГАРДИ́ЗМ (авангард) – сукупність рухів в літературі і мистецтві XX ст., які проголосили розрив з художньою традицією і необхідність експерименту з метою впровадження принципово нових форм творчості.
 
Диригент – заслужений діяч мистецтв України Юрій ЯКОВЕНКО.
 
Чекаємо на вас 18 грудня у п'ятницю о 18:30
Будинок Алчевських, вул. Жон Мироносиць, 13 (ст. метро «Архітектора Бекетова»)
 
Подія відбудеться у безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20. Наповненість залу – 50%.
 
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ш&Ш. Сатира та гротеск у класиці відбудеться 5 лютого 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+