Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Саша Кир'ян. Великий поетичний вечір

9 вересня 2021, 19:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Саша Кир'ян - харківський поет, чиї вірші чули далеко за межами України. Від Праги до Єкатеринбургу, від Одеси до Санкт-Петербурга. 15-річний  досвід декламації не залишить байдужим жодного слухача. Бо сучасна поезія  про сучасні проблеми. Вірші в наш час все менш про кохання або краєвиди, а все більше про позицію, досвід, агресію і толерантність, та багато що інше. Приходьте і переконайтесь!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Саша Кир'ян. Великий поетичний вечір відбудеться 9 вересня 2021, 19:00, четвер в Будинок Актора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Приймай участь
в розіграші квитків
у нашому Instagram