Самсон і Даліла

16 січня 2019, 18:30, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:30
Французькою мовою

Про подію

Опера «Самсон і Даліла»

Дія опери К. Сен-Санса «Самсон і Даліла» відбувається в ХII столітті до нашої ери в епоху поневолення Іудеї филистимлянами. Зваблива, але підступна Даліла допомагає своїм співвітчизникам дізнатися таємницю могутнього ватажка іудеїв Самсона, і позбавляє його цієї сили. У фіналі опери глядачів чекає неймовірний сценічний ефект Самсон знову набуває сили і обрушує стіни і склепіння храму на поневолювачів. Звабливість, міць і волелюбності - все це є в музиці великого французького класика.

Виконавці: нар. артисти України Н.Коваль, Е.СРЕБНІЦКІЙ (Дніпропетровськ), засл. артисти України Л.КУТІЩЕВА, Ч.БІЛАОНОВ, лауреати межд. конкурсів В.ЕФІМЕНКО, С.ЛЕДЕНЕВ, Ю.КУДРЯВЦЕВ, Е.ГАВРІСЬ

Диригент - засл. діяч мистецтв України Куценк

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Самсон і Даліла відбудеться 16 січня 2019, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+