Інформація щодо обмеження масових заходів!

Самсон і Даліла

5 лютого 2020, 18:30, середа
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:30
Французькою мовою

Про подію

"Самсон і Даліла" - краща з 11-ти опер композитора. Дати прем'єру опери на батьківщині, у Франції, Сен-Сансу завадила франко-прусська війна і формальна відмова паризької Гранд-Опера ставити виставу. Організувати світову прем'єру для Сен-Санса взявся Ференц Ліст, завдяки зусиллям якого оперу вперше показали в його театрі, в Веймарі. У Паризькій опері «Самсона і Далілу» вперше заспівали в 1890 році, тринадцять років по тому, але після цього опера є невід'ємною частиною репертуару театру.
 
У Російській імперії твір вперше прозвучав на київських театральних підмостках сезону 1893-1894 рр.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Самсон і Даліла відбудеться 5 лютого 2020, 18:30, середа в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+