Комедія. "Найкращий день"

19 жовтня 2019, 19:00, субота
Харків, Палац студентів НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Перейти до вибору квитків
Відміна заходу
минула подія
Тривалість
02:00
З антрактом
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Ознайомитися з умовами повернення

Найкращий день "- це класична комедія положень в сучасному прочитанні. Французький медіа-магнат, мільйонер і любитель красивого життя одного ранку виявляє в своєму будинку злодія, який з'явився з щирим визнанням. Але цього мало: він виявляється нареченим засиділася в наречених дочки магната, дівчата без комплексів і з хорошим апетитом. Магнат здивований, роздратований і, в той же час, радий раптово з'явився потенційному зятеві. і все б добре, але, схоже, вони говорять про різні дівчат. Розплутувати ситуацію і шукати "скелет ів в шафі "сімейства багатіїв також служниця, дружина і навіть особистий кінеза-терапевт головного героя. І все-таки цей один день з життя мільйонера-француза буде хоч і божевільним, але, дійсно, найкращим! Комедія є комедія!
 
Сміливі ідеї постановника вистави Олександра Самусенко (актора і режисера Українського музично-драматичного театру ім. Василько, Одеса) втілять в життя зірки київської та одеської сцени.
У головній ролі французького мільйонера з непростою долею виступить актор театру і кіно Олексій Агопьян, добре відомий публіці по участі в таких проектах як «Маски-шоу» і «Каламбур». За законами антрепризи його ближній і дальній ріднею на сцені стануть одеські актриси: Заслужена артистка України Ірина Охотніченко, Олена Головіна, актриса Київського театру «Чорний квадрат», учасниця Ліги сміху, актриса серіалу «Країна У» - Ірина Гатун, актриса Одеського Українського театру ім . В. Василько - Аліна Катречко.
У такому «квітнику» головному герою п'єси буде непросто зберегти спокій і тверезість думок. На допомогу до нього прийдуть шоумен Володимир Шумко, актор Київського театру «Чорний квадрат», тричі переможець шоу «Розсміши коміка». Учасник імпровізаційної шоу на ТБ і актор Одеського Українського театру ім. В. Василько - Олександр Самусенко.
Легка і дуже смішна комедія «Найкращий день» перетворить ваш вечір на справжнє свято гумору.
Ми будемо раді бачити Вас в числі наших глядачів.