У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Сальто Назад

2 квітня 2017, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Группа "Сальто Назад" была создана в 2011 году. За время её существования несколько раз менялся состав участников, но всегда оставался неизменным костяк группы - лидер группы, автор песен и главный идеолог проекта - Ванек Клименко, фронтмен группы - вокалист Саша Таб и битмейкер Сыр (до августа 2016-го, позже - Сыр начал свой сольный проект и ушел из группы). Музыканты решили не заострятся на каком-то конкретном стиле и постоянно экспериментировали, в результате в их музыке получался некий симбиоз Регги, Хип-Хопа, Фанка и электронной музыки.
 
С июля 2016 года группа "Сальто Назад" стала первыми резидентами новообразованного лейбла Rookodill'a, с целью попытаться дать украинской музыке новое дыхание, новый характер и новую энергию, внести свой вклад в ее развитие.
 
В 2017 году "Сальто Назад" вышли в финал Национального отбора на "Евровидение".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Сальто Назад відбудеться 2 квітня 2017, 20:00, неділя в Клуб "Корова". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+