Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Runov / CHI by Decadence House

16 жовтня 2020, 22:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

16 жовтня у нас виступить RUNOV.
 
Для кого-то це ім'я говорить багато про що, а для інших про все.
 
Останні десятиліття він є яскравим каталізатором київської нічного життя, а резидентство в топовових клубних проектах підкреслює його іскрометний смак.
 
Arena Entertainment, Patipa, D'Lux - стали колискою його таланту, з кожною вечіркою додаючи нових шанувальників його нічної творчості, але по-справжньому розкрити всі музичні межі йому допоміг проект Decadence House, який рік тому плавно переріс в CHI. Саме тут Runov кожен вікенд ділить пульт з іноземними артистами, більшість з яких по праву займають своє місце в ТОП-100 найкращих діджеїв нашої планети.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Runov / CHI by Decadence House відбудеться 16 жовтня 2020, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+