Театр "Интересная История" Вистава "Роза Ветров"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ви коли-небудь літали на Дирижаблі? Молодий харківський театр «Цікава Історія» представляє фантастичну пригоду в двох діях під назвою «Роза Вітрів». Це унікальна в своєму роді вистава, виконана в захоплюючій і атмосферної стилістиці Steampunk, яка занурює в свою історію настільки, що враження і захват залишиться з вами надовго! Тільки уявіть, світ, заснований на технологіях парових машин! Клуби диму, обертання шестерень, магнетичний звук працюючих механізмів, атмосфера вікторіанської епохи! Цей хвилюючий уяву коктейль, посилений прекрасним сценічним оформленням, професійними і адреналіновими бійками, ефектним і блискавичним фехтуванням, оригінальними сценічними спец-ефектами і, звичайно ж прекрасної щирою і правдивою грою професійних акторів - і є вистава під назвою «Роза Вітрів» Ця вистава цікава і зрозуміла усім віковим категоріям, тому що підіймає вічну тему боротьби добра і зла, так актуальну в наші дні, але робить це абсолютно ненав'язливо і легко в атмосфері польоту летючого корабля і цікавої пригоди! Дія відбувається в паралельній реальності на фантастичному транспортному засобі: паруючому в небі кораблі. Цей корабель, - чудо технологічного прогресу і гордість його капітана. Капітана, який блискуче керує командою вчених - дослідників, яскравих персонажів, у кожного з яких своя робота і обов'язки на кораблі. Кожен день на них чатує головна небезпека - не впоратися з керуванням і разом з кораблем впасти на землю, але професійно і безстрашно вони справляються з усіма труднощами і негараздами. Але одного разу вони виявили, що найстрашніша небезпека - це не бурі і грози в небі, а самі люди ... «Роза Вітрів» - ідеальний вибір для того щоб почати долучаться до справжнього мистецтва!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Театр "Интересная История" Вистава "Роза Ветров" відбудеться 12 травня 2019, 18:00, неділя в КЗК "Харківський муніципальний культурний центр". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+