Roustam

4 серпня 2017, 22:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Август открывает своим выступлением долгожданный гость, один из самых талантливых диджеев - ROUSTAM. 

Roustam - самый настоящий космополит! Вырос в Чикаго, но не утерял связи с родиной, многие его знают по мощнейшим сезонам Techno Gipsy, которые проходили в известном московском клубе Gipsy. 

Клабберы знают и любят его выступления на афтепати, в рамках которых Рустам демонстрирует всю широту и глубину своего музыкального кругозора. Он является членом семьи tINI and the Gang, которая несколько лет подряд была одной из главных сенсаций на Ибице. Живет в Майами и гастролирует по всему миру! Запускал собственные лейблы (Red Panda), выпускался (как сольно, так и в рамках коллабораций) на лейблах All Inn, Souvenir и Culprit. Много и часто выступает в различных клубах и на крупных мероприятиях. Вообще можно долго перечислять его многочисленные заслуги, регалии и прочие чекпоинты. В случае с Roustam важнее другое - он являет собой образец диджея, который прекрасно чувствует танцпол, потому что сам является его составной частью.

 
Roustam'а можно часто увидеть в лайн апах вместе  с такими именами как Guti, Luciano, dj Sneak, tINI...
 
Так же играют наши резиденты Cauac и Vadim Ersten.
welcome friends

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Roustam відбудеться 4 серпня 2017, 22:00, п’ятниця в Moskvich Bar. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+