Ростик Халиков

14 квітня 2017, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія

Про подію

14 Апреля (пятница) в Харьковском PINTAGON арт-клубе состоится сольный концерт, а также фан-встреча главного героя проекта #ЛавЛавКар Ростика Халикова. Ростик Халиков - украинский музыкант, певец, композитор. Один из ключевых героев популярнейшего реалити шоу "ЛавЛавКар" на телеканале Тет, который не за долгое  время успел завоевать целую армию поклонниц по всей стране. Его песни неоднократно звучали в эфире программы и успели полюбиться украинскому телезрителю. Визитная карточка артиста - песня "Займись со мной любовью", ставшая вне гласным гимном всех влюблённых, а также программы "ЛавЛавКар".
 
 Ростик Халиков представит свою сольную программу с Live-band
. Песочный тембр, нестандартное музыкальное мышление и культура исполнения погрузят вас в мир музыкальных красок, так что настраиваемся приятную на волну.
 
Специальным гостем вечера будет, нежная и чуткая София Панкевич. 
Своей красивой улыбкой и горящими от любви глазами, София будет очаровывать всех присутствующих. 
 
После концертной программы, обязательно будет фото и автограф сессия с поклонниками Ростика и Софии. 14 Апреля, PINTAGON арт-клуб, начало в 20:00, давайте займемся Любовью!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ростик Халиков відбудеться 14 квітня 2017, 20:00, п’ятниця в PINTAGON. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+