У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Ромео та Джульєтта (балет)

25 лютого 2022, 18:30, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Композитор - Сергій Прокоф'єв
 
Балет на 3 дії, 12 картин за мотивами однойменної трагедії Вільяма Шекспіра
 
Лібрето - Леонід Лавровський, Адріан Піотровський, Сергій Прокоф'єв та Сергій Радлов 
 
Прем’єра в ХНАТОБ -20 квітня 2019 року
 
Сценічний шлях балету С. Прокофьєва «Ромео та Джульєтта» був тернистим: за два тижні до прем'єри на сцені Великого театру постановку було вирішено скасувати, оскільки музика балету була одноголосно визнана абсолютно непридатною для хореографії. На довгі п'ять років балет був покладений «на полицю», а артисти з вуст в уста передавали придуманий невідомим автором жартівливий перефраз Шекспіра: «Немає повісті сумнішої на світі, ніж музика Прокоф'єва в балеті». Прем'єра сильно скороченої версії твору відбулася в 1938 році в Брно (Чехославакія) і пройшла з великим успіхом. І, нарешті, в 1940 році спектакль був поставлений Леонідом Лавовський на сцені Кіровського театру і тоді балет Прокоф'єва нарешті був гідно оцінений в СРСР. І з цього моменту свої хореографічні версії балету створюють не тільки радянські, але і зарубіжні постановники.
 
У Харкові вперше поставили «Ромео і Джульєтту» в 1967 році. Головні ролі виконували  зірки українського балету Світлана Коливанова і Теодор Попеску. Над черговим рішенням спектаклю у складі талановитих українських митців працював народний артист Республіки Молдова Андрій Літвінов. Він знайомий харківським глядачам за створенням власних хореографічних версій балетів «Коппелія» і «Корсар». В основі нової версії «Ромео і Джульєтти» – класична хореографія, яка, на погляд балетмейстера, найбільш точно відповідає музиці Сергія Прокоф'єва, адже цей балет вже давно став класикою жанру, перевіреною часом. Яскравим тлом, на якому розвивається лірична лінія, стала Італія епохи Ренесансу. У виставі використовують відеопроекцію, але залишаючи традиційну зображальність, сучасні технології «вписані» в старовинні фрески.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Ромео та Джульєтта (балет) відбудеться 25 лютого 2022, 18:30, п’ятниця в ХНАТОБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.