Романтична драма з Романом Резніком

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

2-го червня у залі будинку Алчевських МАСО “Слобожанський” під орудою видатного диригента Романа Резніка (Україна, Норвегія) дасть концерт “Романтична драма”. Програма виступу складатиметься лише з двох музичних творів, але ж яких - геніальних і яскравих!
 
У першому відділенні прозвучить глибоко романтична “Незакінчена симфонія” Франца Шуберта. Ця робота композитора вважається першим симфонічним твором, в якому втілилися основні риси раннього романтизму. Відмова від чотиричастинного циклу класичної симфонії, як в сторону збільшення, так і в бік зменшення кількості частин, в подальшому став звичайним для творчості композиторів-романтиків. Однак перші дві частини написані в різних, далеких одна від одної тональностях, а такі випадки не зустрічалися ні до, ні після цього, що робить симфонію насправді унікальною.
 
Друге ж відділення буде насичене драматичною боротьбою людини з долею, роком, якою наповнена 4-та симфонія Чайковського. Герой Петра Ілліча в цьому творі - жива людина, що страждає під ударами долі, шукає виходу, намагається забутися в спогадах, мріях, врятуватися від самотності, тяжких дум і знаходить розраду в народних веселощах. Драматизму першої частини протистоїть трійка наступних: ліричний герой знаходить розраду в пісні та природі.
 
Подія відбудеться в безпечному форматі згідно карантинних вимог, Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20.
Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Харків.

Романтична драма з Романом Резніком відбудеться 2 липня 2021, 18:30, п’ятниця в ДК Міліції (Будинок Алчевських). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах